Skorzystaj z lawety w tanie holowanie warszawa

Ważne informacje

Bezpieczeństwo to podstawa każdego biznesu. Pamiętaj, że każdy pojazd który przewozisz dzięki usłudze TANIE HOLOWANIE WARSZAWA jest ubezpieczony w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Nie musisz się obawiać, że Twój pojazd zostanie uszkodzony przez czynniki zewnętrzne  lub w trakcie holowania. 

O nas

TANIE HOLOWANIE WARSZAWA to element większej grupy MLP Serwis - lidera na rynku napraw powypadkowych i mechaniki pojazdowej. 

Prezentację naszego zespołu zaczniemy od naszych przyjacioł. Po kolei: Maksiu, Karamba i Lusia - to trzy szalone buldożki, których brzuszek nigdy nie jest pełny.  Pocieszne, zwariowane i kochane. Te trzy stworki towarzyszą nam codziennie w pracy z Wami. Nie odpuszczają nam kroku, ani my im. Zasadniczo jesteśmy jedną wielką rodziną, która tworzy biznes z pasją i zaangażowaniem. Nie wyobrażamy sobie życia bez silnej relacji między sobą. Może właśnie dlatego jesteśmy w stanie być u Was 20 minut? 

Patryk Huszcza

 

Milena Wojtyniak

Właścicielka grupy MLP Serwis, logistyk i specjalistka ds. likwidacji szkód komunikacyjnych. Miłośniczka buldogów francuskich i Iphonów :)

Patryk Huszcza

Manager kierowców, specjalista ds. współpracy partnerskiej i wynajmu pojazdów.  Pasjonat klasycznej motoryzacji i fan pizzy. 

poznaj opis managera tanie holowanie warszawa
Pani Milena Wojtyniak to wybitny specjalista w dziedzinie likwidacji szkód komunikacyjnych i właściciel tanie holowanie warszawa

Zespół Tanie Holowanie Warszawa

Milena Wojtyniak

 

O nas

Logotyp naszej firmy to laweta holująca samochód osobowy.

Holowanie i buldogi francuskie. Zdziwiony?

3 buldogi francuskie w firmie tanie holowanie warszawa
Maksiu to największy z naszych psich przyjaciół w firmie tanie holowanie warszawa
Karamba to najbardziej niegrzeczny buldożek w naszym teamie
Lusia to jeden z naszych trzech buldogów w firmie tanie holowanie warszawa

Przycisk

Przycisk

Przycisk

KLIKNIJ W BULDOŻKA I POZNAJ JEGO HISTORIĘ

Poznaj opis naszych buldogów francuskich

Maksiu jest z nami już prawie 2 lata. Jedyny facet w tym buldożkowym gronie. Prawdziwy gentelman i bohater. Jest miły jak pluszak kiedy go drapiemy po brzuszku, ale potrafi pokazać pazurki kiedy go zdenerwujemy. 

ZAMKNIJ

Karamba to nasza najmłodsza pociecha, ale niech Was nie zmyli jej wiek. Zniszczyć drzwi hotelowe to dla niej bułka z masłem. Do przeganiania niedźwiedzi jeszcze daleka droga, ale wszystko w swoim czasie. 

ZAMKNIJ

Lusia to blisko trzy letnia buldożka i jej ulubione zajęcie to spanie. Na co dzień szczeka na kurierów i sąsiadów. Największa "boidupa" w rodzinie. Uwielbia przytulanie :)

ZAMKNIJ